Bedankt!
We zullen zo snel mogelijk reageren.
Als je op zoek bent naar een snelle, betrouwbare en voordelige manier om van je oude bed af te komen in Amsterdam, dan ben je bij ons aan het juiste adres. Wij halen jouw bed, boxspring, matras, lattenbodem of complete slaapkamermeubels op en zorgen ervoor dat ze verantwoord worden afgevoerd. Geen gedoe, geen gesjouw – wij regelen het voor je!
Of je nu in het centrum woont of in een van de omliggende wijken zoals Oud-Zuid, De Pijp, Amsterdam-Noord of Amsterdam-West, wij komen naar je toe. Onze service is perfect voor iedereen die ruimte wil maken in huis, een nieuw bed heeft gekocht, gaat verhuizen of gewoon afscheid wil nemen van een oud en versleten bed.
Wat kun je door ons laten ophalen?- Oude bedden (eenpersoonsbedden, tweepersoonsbedden, boxsprings) - Matrassen, met of zonder vlekken - Bedframes, lattenbodems en bedaccessoires - Kinderbedden, logeerbedden en stapelbedden
Waarom kiezen voor De Meubelophalers?- Betaalbaar en duidelijk: Al vanaf €75 halen wij jouw bed op. Geen verborgen kosten! - Snelle service: Vaak kunnen we al binnen 24 uur bij je langskomen. - Milieuvriendelijk: Wij zorgen dat jouw bed op een duurzame manier wordt verwerkt. - Gemak voorop: Wij halen je bed op vanaf elke locatie in Amsterdam, zelfs van vierhoog zonder lift.
Hoe werkt het?1. Boek online of bel ons: Vertel ons wat je wilt laten ophalen en kies een tijdslot dat jou uitkomt. 2. Wij komen langs: Onze vriendelijke medewerkers halen jouw oude bed op. 3. Klaar!: Je hoeft niets meer te doen – wij zorgen voor de rest.
Dus als je in Amsterdam zoekt op “bed laten ophalen,” “matras verwijderen,” of “oud bed afvoeren,” zoek niet verder. De Meubelophalers staan voor je klaar. Maak ruimte in je huis en boek vandaag nog je ophaalservice!
Onze ophaal prijzen voor bedden:1 persoons bed: €652 persoons bed: €85Slaapbank: €75Hoogslaper: €95Stapelbed: €110
Alle prijzen zijn inclusief btw en gratis reiskosten in Amsterdam.
Woonkamer
2 zits bank
€65 per bank
3 zits bank
€75 per bank
4 zits bank
€85 per bank
Hoekbank
€95 per hoekbank
Fautieul/relax stoel
€30 per fautieul
Kast < 100cm
€55 per kast
Kast < 200cm
€95 per kast
Kast < 300cm
€145 per kast
TV
€20 per tv
TV kast
€35 per tv kast
Salontafel
€15 per salontafel
Vloerkleed
€25 per vloerkleed
Lamp
€15 per lamp
Keuken/witgoed
Eetkamer stoel
€10 per stoel
Eettafel < 150cm
€45 per eettafel
Eettafel < 250cm
€65 per eettafel
Eetkamerbank
€35 per Eetkamerbank
Magnetron
€15 per magnetron
Kookplaat
€15 per kookkplaat
Koelkast laag
€35 per koelkast
Koelkast hoog
€65 per koelkast
Koelkast 2 deurs
€95 per 2 deurs koelkast
Vaatwasser
€35 per vaatwasser
Wasmachine
€55 per wasmachine
Wasdroger
€35 per wasdroger
Vrieskist
€45 per vrieskist
Slaapkamer/werkkamer
Matras
€50 per matras
1 persoons bed
€65 per bed inclusief matras
2 persoons bed
€85 per bed inclusief matras
Slaapbank
€75 per slaapbank
Hoogslaper
€95 per hoogslaper
Stapelbed
€110 per stapelbed
Nachtkastje
€15 per nachtkastje
Bureaustoel
€15 per bureaustoel
Bureau
€30 per bureau
Ladekast < 100cm
€35 per Ladekast
Ladekast < 200cm
€55 per Ladekast
Spiegel
€15 per spiegel
Grote kamerplant
€15 grote kamerplant
Stuur ons een foto of beschrijving van de meubels via WhatsApp of e-mail, en wij geven u een prijs voor het ophalen.
Onze vaste reiskosten:
€55,00 0-15 km buiten Amsterdam
Amsterdam, Amstelveen, Diemen, Uithoorn, Aalsmeer, Ouderkerk aan de Amstel, Abcoude, Zaandam, Oostzaan, Hoofddorp, Badhoevedorp, Landsmeer.
€75,00 15-30 km buiten Amsterdam
Zaandijk, Assendelft, Vinkeveen, Bussum, Naarden, Krommenie, Edam, Volendam, Broek in Waterland, Weesp, Nieuw-Vennep, Haarlemmermeer, Mijdrecht.
€95,00 30-45 km buiten Amsterdam
Leiden, Wassenaar, Beverwijk, Oegstgeest, Katwijk, Vleuten, Alphen aan den Rijn, Zandvoort, Lisse, Hillegom, Sassenheim, Voorhout, Noordwijk, Heemstede, Bloemendaal, Rijnsburg, Warmond.
€2,00 per km buiten Amsterdam
Woont u verder weg? Wij berekenen de reiskosten voor u.
Voordelen van de Meubelophalers: