Meubelophaalservice in Amsterdam, Het Gooi, Utrecht en omgeving

Volg ons:

Meubelophaalservice in Amsterdam, Het Gooi, Utrecht en omgeving

Volg ons:

Ik wil van mijn bed af in Amsterdam, Als je dat zoekt zoek je ons: Wij zijn De Meubelophalers!

Als je op zoek bent naar een snelle, betrouwbare en voordelige manier om van je oude bed af te komen in Amsterdam, dan ben je bij ons aan het juiste adres. Wij halen jouw bed, boxspring, matras, lattenbodem of complete slaapkamermeubels op en zorgen ervoor dat ze verantwoord worden afgevoerd. Geen gedoe, geen gesjouw – wij regelen het voor je!  
Of je nu in het centrum woont of in een van de omliggende wijken zoals Oud-Zuid, De Pijp, Amsterdam-Noord of Amsterdam-West, wij komen naar je toe. Onze service is perfect voor iedereen die ruimte wil maken in huis, een nieuw bed heeft gekocht, gaat verhuizen of gewoon afscheid wil nemen van een oud en versleten bed.  
Wat kun je door ons laten ophalen?- Oude bedden (eenpersoonsbedden, tweepersoonsbedden, boxsprings)  - Matrassen, met of zonder vlekken  - Bedframes, lattenbodems en bedaccessoires  - Kinderbedden, logeerbedden en stapelbedden  
Waarom kiezen voor De Meubelophalers?- Betaalbaar en duidelijk: Al vanaf €75 halen wij jouw bed op. Geen verborgen kosten!  - Snelle service: Vaak kunnen we al binnen 24 uur bij je langskomen.  - Milieuvriendelijk: Wij zorgen dat jouw bed op een duurzame manier wordt verwerkt.  - Gemak voorop: Wij halen je bed op vanaf elke locatie in Amsterdam, zelfs van vierhoog zonder lift.  
Hoe werkt het?1. Boek online of bel ons: Vertel ons wat je wilt laten ophalen en kies een tijdslot dat jou uitkomt.  2. Wij komen langs: Onze vriendelijke medewerkers halen jouw oude bed op.  3. Klaar!: Je hoeft niets meer te doen – wij zorgen voor de rest.  
Dus als je in Amsterdam zoekt op “bed laten ophalen,” “matras verwijderen,” of “oud bed afvoeren,” zoek niet verder. De Meubelophalers staan voor je klaar. Maak ruimte in je huis en boek vandaag nog je ophaalservice!
Onze ophaal prijzen voor bedden:1 persoons bed: €652 persoons bed: €85Slaapbank: €75Hoogslaper: €95Stapelbed: €110

Benieuwd naar onze meubel ophaalprijzen?

Alle prijzen zijn inclusief btw en gratis reiskosten in Amsterdam.

Woonkamer

  • 2 zits bank

    €65 per bank

  • 3 zits bank

    €75 per bank

  • 4 zits bank

    €85 per bank

  • Hoekbank

    €95 per hoekbank

  • Fautieul/relax stoel

    €30 per fautieul

  • Kast < 100cm

    €55 per kast

  • Kast < 200cm

    €95 per kast

  • Kast < 300cm

    €145 per kast

  • TV

    €20 per tv

  • TV kast

    €35 per tv kast

  • Salontafel

    €15 per salontafel

  • Vloerkleed

    €25 per vloerkleed

  • Lamp

    €15 per lamp

Keuken/witgoed

  • Eetkamer stoel

    €10 per stoel

  • Eettafel < 150cm

    €45 per eettafel

  • Eettafel < 250cm

    €65 per eettafel

  • Eetkamerbank

    €35 per Eetkamerbank

  • Magnetron

    €15 per magnetron

  • Kookplaat

    €15 per kookkplaat

  • Koelkast laag

    €35 per koelkast

  • Koelkast hoog

    €65 per koelkast

  • Koelkast 2 deurs

    €95 per 2 deurs koelkast

  • Vaatwasser

    €35 per vaatwasser

  • Wasmachine

    €55 per wasmachine

  • Wasdroger

    €35 per wasdroger

  • Vrieskist

    €45 per vrieskist

Slaapkamer/werkkamer

  • Matras

    €50 per matras

  • 1 persoons bed

    €65 per bed inclusief matras

  • 2 persoons bed

    €85 per bed inclusief matras

  • Slaapbank

    €75 per slaapbank

  • Hoogslaper

    €95 per hoogslaper

  • Stapelbed

    €110 per stapelbed

  • Nachtkastje

    €15 per nachtkastje

  • Bureaustoel

    €15 per bureaustoel

  • Bureau

    €30 per bureau

  • Ladekast < 100cm

    €35 per Ladekast

  • Ladekast < 200cm

    €55 per Ladekast

  • Spiegel

    €15 per spiegel

  • Grote kamerplant

    €15 grote kamerplant

Staan uw meubels niet op de prijslijst?

Stuur ons een foto of beschrijving van de meubels via WhatsApp of e-mail, en wij geven u een prijs voor het ophalen.

Onze vaste reiskosten:

  • €55,00 0-15 km buiten Amsterdam

    Amsterdam, Amstelveen, Diemen, Uithoorn, Aalsmeer, Ouderkerk aan de Amstel, Abcoude, Zaandam, Oostzaan, Hoofddorp, Badhoevedorp, Landsmeer.

  • €75,00 15-30 km buiten Amsterdam

    Zaandijk, Assendelft, Vinkeveen, Bussum, Naarden, Krommenie, Edam, Volendam, Broek in Waterland, Weesp, Nieuw-Vennep, Haarlemmermeer, Mijdrecht.

  • €95,00 30-45 km buiten Amsterdam

    Leiden, Wassenaar, Beverwijk, Oegstgeest, Katwijk, Vleuten, Alphen aan den Rijn, Zandvoort, Lisse, Hillegom, Sassenheim, Voorhout, Noordwijk, Heemstede, Bloemendaal, Rijnsburg, Warmond.

  • €2,00 per km buiten Amsterdam

    Woont u verder weg? Wij berekenen de reiskosten voor u.

Voordelen van de Meubelophalers:

    Alles is inbegrepen, demonteren, tillen en afvoeren.

    Vaste prijs per meubel en reiskosten, zonder verrassingen!

    Duurzaam afgevoerd met hergebruik waar mogelijk.

    Flexibele planning u kunt zelf een datum en tijdstip kiezen.

    Professioneel team voor zorgvuldige en efficiënte afvoer.

MEUBELOPHALERS

Vragen of interesse? Neem contact met ons op via WhatsApp of e-mail, wij zullen je vraag zo snel mogelijk beantwoorden.

Gratis offerte aanvraag formulier:

Selecteer bestanden

Bedankt!

We zullen zo snel mogelijk reageren.

Can't send form

Please try again later.